Stand-up show

Vystoupení na kulturní akci či zábava na firemní večírek? Dokážeme vytvořit celovečerní show včetně hostů i připravit kratší výstupy o délce od 5 do 30 minut. Není problém show tématicky přizpůsobit a ušít “na míru.”

Kurz

Jak být vtipný pro svoje kolegy a přátele na sociálních sítích i mimo ně? Humor je jako sval, když jej cvičíte, tak sílí a vy jej dokážete používat zcela automaticky a bez námahy. Pokud vás baví bonmoty, přesmyčky a glosy a vždy si jen říkáte “Jak to ty lidi jen napadá?,” pak zkuste tento praktický kurz. Nudit se na něm rozhodně nebudete!

Aktuální vypsané kurzy pro veřejnost najdete zde.

Moderace

Jsme pohotová a pohodová moderátorská dvojice. Dokážeme pobavit a rozproudit každé publikum, máme arzenál improvizačních her a interakcí s diváky. Pokud hledáte zkušené a přesto neokoukané moderátorky pro svoji akci, jste tu správně.

Video

Přemýšlíte o zábavném obsahu pro sociální sítě své značky? Kromě toho, že jsme komediantky, pojem content marketing pro nás není cizí slovo. Pokud máte projekt, kde byste ocenili spolupráci s námi, zkuste nám napsat :)

English stand-up

Wanna hear something funny in English? Lucie is an experienced stand-up comedienne, who has been performing in English speaking comedy circuit for three years, gigging in London, Prague, Poznan and Wroclaw. We can also organise other English speaking comedians and provide top-notch entertainment for your event.